Unha viaxe planetaria cara ao marabilloso mundo da depuración da auga

 

 

Preguntas e suxestións

BÚSCATE

10 gañadores individuais

Premio Tableta SAMSUNG GALAXY TAB 4 7”


raúl morillo sánchez

nuestra señora de piedra escrita - CAMPANARIO (España)

Silvia Sánchez Martín

Compañía de María - TALAVERA DE LA REINA (España)

Lucía Gulías Estévez

AMOR DE DIOS - VIGO (España)

Lucía Del Casar Cabal

DULCE NOMBRE DE JESUS - OVIEDO (España)

cristian galan garcia

Escola els estays - PLATJA D´ARO (España)

claudia ortega molina

GUILLEM DE MONTGRÍ - SANT ANTONI PORTMANY (EIVISSA) (España)

Isabel Quevedo Martel

CEIP Profesor Carlos Socas Muñoz - INGENIO (España)

Iker López sánchez

san vicente de Paúl - ALCOI (España)

juan de Clerck Santos

Colegio Pozo Nuevo - ROTA (España)

António Manuel Hilario Davele Tomás

E.B.1. Tílias - FUNDÃO (Portugal)


1 gañador colectivo

Premio Tarxeta para material educativo



250 finalistas

Premio Cámara Dixital Acuática


jesus BOTIA LOPEZ

c.r.a.sierra de mojantes - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Beatriz Oliva Duran

MARÍA AUXILIADORA - MORÓN DE LA FRONTERA (España)

Duna Romero Nogales

ESPARRAGOSA SERENA - ESPARRAGOSA DE LA SERENA (España)

yanira moreno torres

CP PORTAL NOU - EIVISSA (España)

Blanca Gomez Aguilar

SAN Francisco - ARCOS DE LA FRONTERA (España)

SAMUEL GARCIA CRUZ

CEIP PEDRO ALONSO NIÑO - MOGUER (España)

Miguel Ángel Álvarez Ahmed

Espíritu Santo - PONFERRADA (España)

Manuel ortiz ben bouchta

poeta villangomez - IDAM IBIZA (España)

Carmen Inés Pèrez Olivera

ARIAS MONTANO - BADAJOZ (España)

Alfonso Simon Villegas

Nuestra Señora de la Merced - TARANCÓN (España)

Elias Ait Hamdan Boudrari

CEIP ANGEL OLIVAN - CALAHORRA (España)

LARA TAPIA VILLAMAÑAN

CEIP MANUEL CACICEDO - SANTANDER (España)

Elena Pachon Lavado

Alcalde Juan Blanco - Los Santos de Maimona (España)

Jimena Parra Clemente

ALCALDE JUAN BLANCO - LOS SANTOS DE MAIMONA (España)

Andrés López Vicens

Paidos - DENIA (España)

Martí Cañon Herrera

COR DE MARIA - SANT FELIU DE GUÍXOLS (España)

Andrea Perez Garcia

COLEGIO SANTA TERESA - CALAHORRA (España)

Ariana García Menéndez

CEIP Peñalba - PONFERRADA (España)

Marcos Sáez Contreras

Santisima Trinidad - VALDEPEÑAS (España)

Maria Gallardo Espinosa

Colegio Publico de Gabriel de Gévora - Gévora (España)

Daniel Pérez Rivero

SANTA EULALIA MM. ESCOLAPÌAS - MERIDA (España)

Jorge López Alvarado

Cristo Crucificado - MULA (España)

MARTA BENITEZ OLIVA

JUAN XXIII - BARBATE (España)

ALEJANDRA GÓMEZ RUEDA

NUESTRA SEÑORA DEL PERPETUO SOCORRO - ROTA (España)

alonso real villanueva

maestro navas - aldea del rey (España)

Sara Elisa Dogaru

COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (España)

Pepe Masanet Escuder

Pou de la Muntanya - DENIA (España)

Adrián Diaz Pardo

Ceip sa joveria - EIVISSA (España)

Cecilia Diaz Gotor

Maestro Manuel Aparcero - CHIPIONA (España)

elisa romero cerro

santa ana de lliria - LLÍRIA (España)

Shaila Lucas Montaner

CEIP La Xara - DENIA (España)

María Blázquez Cauhé

Montessori - SALAMANCA (España)

Pablo Hernández Gil

RUFINO BLANCO - SALAMANCA (España)

Lucía Ruiz Lozano

El Salvador - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Luana Jimenez sanchez

CP CAN MISSES - EIVISSA (España)

aday del mar sánchez lopez

Nebrija - villamartin (España)

HUGO ALBERT DOMINGUEZ

SAGRADO CORAZÓN - ARNEDO (España)

Héctor Carrión Pozo

C.E.I.P. La Balaguera - ALBAL (España)

Marcos Saenz-Lopez Jimenez

COOP SAN AGUSTIN - CALAHORRA (España)

Diego Domingez Silva

VIRGEN DE GUADALUPE - BADAJOZ (España)

Clara Naranjo Muñoz

COMUNEROS DE CASTILLA - AVILA (España)

Andrea Romero Carvajal

Gloria Fuertes - TARANCÓN (España)

Ignacio Moreno Tello

SANTA EULALIA MM. ESCOLAPÌAS - MERIDA (España)

aurora pujol colo

COL·LEGI SANT VICENÇ DE PAÜL - SÓLLER (España)

Ainara Mateos García

Donoso Cortés - VALLE DE LA SERENA (España)

Miguel García Sánchez

Juan Ramón Ramírez - RODA, LA (España)

Álvaro Romero Murcia

Colegio Nuestra Señora de la Paz - VILLARTA (España)

daniel candela alegria

CUMBRES - SANTANDER (España)

Lena Llobell Andrades

Montgo - DENIA (España)

daniela perez dominguez

SANTA ISABEL - ALBA DE TORMES (España)

Youssef Hamid Sifane Munkhbaatar

Lope de Vega - TALAVERA DE LA REINA (España)

ana lopez navarro

jesus navarro jover - novelda (España)

ALBERTO PEREZ CASTILLO

SANT ANDREU DE LA BARCA - SANT ANDREU DE LA BARCA (España)

Andrea Cortes Romeo

Santa ana - Caspe (España)

MARÍA LUQUE DÍAZ

COLEGIO PARROQUIAL SAN JUAN BAUTISTA - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

CARLA SANTOS GONZALEZ

SAN ESTANISLAO DE KOSTKA - SALAMANCA (España)

Hector Martinez Gonzalez-Fleitas

Santa Maria Micaela Santander - SANTANDER (España)

Miriam Crespo Barba

SAN JUAN DE LA CRUZ - MEDINA DEL CAMPO (España)

DANIELA CEPEDA BELMONTE

C.E.I.P. CONDADO DE HUELVA - LA PALMA DEL CONDADO (España)

PAULA IVORRA CLIMENT

C.P. SANT RAFAEL - NUCÍA, LA (España)

martin garcia garcia

ntra. sra. de la consolación - QUINTANAR DE LA ORDEN (España)

Lía Godoy Rodríguez

SAN JOSE - SALAMANCA (España)

Alonso Navarro Serrano

Jose Mª del Moral - TOMELLOSO (España)

Daniel Galvín Martín

ORIA CASTAÑEDA - LEPE (España)

José Agustín Riccioni Roig

Sa Bodega - Ibiza (España)

Jose Parra Rodriguez-rubio

NUESTRA SEÑORA DEL ROSARIO - ROTA (España)

Mónica Martín Gonzalez

COLEGIO DIOCESANO PABLO VI - AVILA (España)

Fernando Canovas Gonzalez

Don Cristobal López - TALAVERA DE LA REINA (España)

sofia palma fernandez

LA CAMPIÑA - CÁRTAMA (España)

adrian garcia de la torre

Antonio Prieto - JAÉN (España)

Alejo Rodríguez López

ALONSO BARBA - LEPE (España)

ANA RODRÍGUEZ PÉREZ

SALESIANOS SAN JUAN BOSCO - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

JULIA SERNA LUCAS

LA PURISIMA - CALLOSA DE SEGURA (España)

Clara Chamadoira Garcia

MONTESOL - VIGO (España)

nil mas labarta

CEIP LACUSTARIA - LLAGOSTERA (España)

SANDRA LEGASPE CASTRO

COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

Ivet Baye Portillo

CEIP PUIG DE LES CADIRETES - LLAGOSTERA (España)

ISABEL GONZALEZ PALMA

GUADALIMAR - JAÉN (España)

Gerardo Torres Sobredo

Santiago - LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (España)

Lourdes Sirisi Parra

Jaume Miret - SOSES (España)

rocio lozano lopez

los malinos - CALASPARRA (España)

Guillermo Vicente Salgado

ceip Lope de Vega - VIGO (España)

Álvaro Álvarez Martínez

CPEIP JESUS NEIRA - LENA (España)

Saray Landesa Amado

CEIP EMILIA PARDO BAZAN - VIGO (España)

Daniel Rangel Delgado

Ceip Dunas De Doñana - MATALASCAÑAS (España)

Ricardo Moreno Palomero

C.P. Hernán Cortés - TALAVERA DE LA REINA (España)

Àlvaro Torres López

LA CAMPIÑA - CÁRTAMA (España)

Sofía Llario Iglesias

CEIP GARCIA BARBÓN - VIGO (España)

Juan Pedro Burgos Rus

AGUSTÍN SERRANO DE HARO - JAÉN (España)

Noa Trujillo Suárez

C.E.I.P. Antonio Padrón - GÁLDAR (España)

Yuri Legaz Brasil Legaz

Vicente Aleixandre - VÉLEZ-MÁLAGA (España)

Guillermo Lopez Alvarez

Nuestra señora del carmen - LA PALMA DEL CONDADO (España)

Alejandro Isla Calvo

Antares - REINOSA (España)

Zaira Guirado Villalba

C.E.I.P.El Romeral - VÉLEZ-MÁLAGA (España)

Joana Bosch Gonzalez

ESCOLA ANTÒNIA SIMÓ I ARNÓ - ALMACELLES (España)

CANDELA RAMOS LOPEZ

SAN JOSÉ - VÉLEZ-MÁLAGA (España)

Laura María Freire Sánchez

COLEXIO MIRALBA - VIGO (España)

Alonso Romero Carabajal

C.P MALIAYO - VILLAVICIOSA (España)

Cristian Arias Salgado

C.E.P. A Gandara - MONFORTE DE LEMOS (España)

Elena García Sánchez

Santo Domingo y San Miguel - MULA (España)

Carlota Rodríguez Dominguez

Nuestra Señora de la Piedad - NAJERA (España)

Daniel Garcia Martinez

CP EL VALLIN - CASTRILLÓN (España)

idaira cruz moreno

ceip son veri - LLUCMAJOR- S´ARENAL (España)

Dylan Rubín de Célix Sánchez

C.E.I.P. Santa Teresa - AVILA (España)

Patricia Miguel Hernández

SANTA MARINA - CAÑAVERAL (España)

JOEL CRIADO SENTÍS

ESCOLA RAMON FARRERONS - BELL-LLOC D´URGELL (España)

olimpia escabias jimenez

CEIP tucci - MARTOS (España)

Maria Febas Rueda

Sant Isidre - LLEIDA (España)

Aitana Linuesa Garcia

GAZIEL - SANT FELIU DE GUÍXOLS (España)

AGNÈS ESCANDELL RIBAS

CP SANT FERRAN DE SES ROQUES - FORMENTERA (España)

XISCA TUGORES TOMAS

CEIP REI JAUME III - LLUCMAJOR (España)

Lorenzo Pueyo Borbón

C.E.I.P.Pedro J. Rubio - HUESCA (EDAR) (España)

LUCIA GARCIA-ARROBA CARPINTERO

CRA LA VILLA - PEÑAFIEL (España)

victor magdaleno sanchez

DIVINA INFANTITA - ALMERÍA (España)

Daniel Martinez Ruano

Colegio Siglo XXI - MAZARRÓN (España)

Clara Aragon Gonzalez

Nuestra señora de la Consolacion - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Andres freiria riveiro

CEIP COUTADA-BEADE - VIGO (España)

Biel Sanchez Pey

COL·LEGI SAGRADA FAMÍLIA - LLEIDA (España)

Robert Augustin Purcar -

Can Raspalls - EIVISSA (España)

erika garcia ailincai

san juan bautista - SAN JUAN DEL PUERTO (España)

Alejandro Redondo Almayones

JUAN RAMÓN JIMÉNEZ - CARTAYA (España)

Lucía Melero Garcia

VIRGEN DE LORETO - ALMERÍA (España)

Carlos Delgado Fernández

La Moheda - SOLANA, LA (España)

Alex Martinez Bayona

serra de Miralles - TORDERA (España)

María Clemente Clemente

C.P. Miguel Pinilla - ALMANSA (España)

Marina Lucas Comas

CEIP SA MARINA DE LLUCMAJOR - LLUCMAJOR (España)

Hugo Zamora Jiménez

JUVENTUD - BADAJOZ (España)

Asha Palmero Barreto

ÀNGELS ALEMANY - LLORET DE MAR (España)

MARIA ELIA DOMENE GARCIA

NUESTRA SEÑORA DE LOS DOLORES - VILLENA (España)

Ilona Terekhova Corbella

Pompeu Fabra - LLORET DE MAR (España)

Carla Poza Diaz

Peña Careses - Pola de Siero (España)

FERNANDO LAMAS DE MIGUEL

CALASANZ - SALAMANCA (España)

fernando muñoz barrera

san fernando - MARTOS (España)

Carmen Lorenzo Alvariño

COLEGIO COMPAÑÍA DE MARIA - VIGO (España)

irene pérez domínguez

MENÉNDEZ Y PELAYO - VALVERDE DEL CAMINO (España)

Derek Michael Donkoh

LA ESTACIÓN - ARNEDO (España)

sergi achon regol

CEIP ESCOLA ESPIGA - LLEIDA (España)

Lucía Collazo García

C.P. Baudilio Arce - OVIEDO (España)

pablo ortigosa gutierrez

francisco giner de los rios - BARBATE (España)

nieves martin pedro

JUAN RAMÓN JIMÉNEZ - CARTAYA (España)

Samuel Ladino Ramirez

SAN JOSE - SANTANDER (España)

David Rodríguez Sánchez

CEIP DOMAIO - MOAÑA (España)

ANA MANJON CABEZA RITE

MARÍA AUXILIADORA - VALVERDE DEL CAMINO (España)

maria muros sala

can bonet - EIVISSA (España)

Marian Vazquez Ferrandiz

Santa María Marianistas - ALBORAYA (España)

Olivia Vivancos Stucke

Manuela Romero - MAZARRÓN (España)

IGOR MARCILLA FULLANA

COLEGIO SAN JUAN BAUTISTA - DENIA (España)

Viktoriia Haviada Haviada

Joc de la bola - LLEIDA (España)

adrian rodriguez rodriguez

fernando de rojas - TALAVERA DE LA REINA (España)

alejandro mallen burgase

salesianos - HUESCA (UTE CTR. CALIDAD AGUA) (España)

Gonzalo Masa Babiano

Sagrado Corazon de Jesús y María Inmaculada - Miajadas (España)

MARIA GALVEZ REVILLA

PORTOCARRERO - ALMERÍA (España)

Gabriel Diez Pascual

LA INMACULADA - PEÑAFIEL (España)

nair hidalgo torres

CP PUIG D´EN VALLS - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

Pablo Caballero Vidal

COMPAÑÍA DE MARÍA - SANLÚCAR DE BARRAMEDA (España)

LEO SOROLLA LABRADOR

Fraga III (Maria Moliner) - FRAGA (España)

Manuela Lopez Alvarez

SAGRADA FAMILIA - EL PILAR - POLA DE LENA (España)

carla lopez garcia

ESCOLA VEDRUNA- SANT JOSEP - TORDERA (España)

Daniela Leiro Dantes

ESCOLA VEDRUNA- SANT JOSEP - TORDERA (España)

alejandro sosa sanchez

SAN GREGORIO - GUAREÑA (España)

Elena Vigil Bravo

Santa María del Naranco Alter-Vía - Oviedo (España)

Felipe Diaz GARCIA

Sgrada Familia El Pilar - LENA (España)

Lucia Garrido Del Valle

santa Maria marianistas - ALBORAYA (España)

Dara May De La Nuez Peñate

C.E.I.P Profesor Carlos Socas Muños - INGENIO (España)

Carla Rodríguez Conejo

C.E.I.P. VALPARAISO - Toledo (España)

Janire Aguado Hernández

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

Rocío De la Fuente Mateos

CP.SANTA CATALINA - ARANDA DE DUERO (España)

Diego Gómez Delgado

Colegio Público Fábrica de Armas - Toledo (España)

Guillermo Vega García

AMOR DE DIOS - OVIEDO (España)

Mª ELENA ESTÉVEZ SÁNCHEZ

NTRA. SRA. DE LOS DOLORES - VALDEPEÑAS (España)

SALMA SENDINO BOUABID

CEIP ELENA QUIROGA - SANTANDER (España)

Maria Taina Garcia Brito

Purisima Concepcion - SANTANDER (España)

Toni Ribas Ribas

CP CAN GUERXO - SANT JOSEP (EIVISSA) (España)

Valentina Fernández Sanchez

CEIP BASILIO SAEZ - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Asier Pérez braña

COLEGIO JOSE GARCÍA FERNÁNDEZ - VALDES (España)

Ona Ortiz Arbona

Ceip es Puig - SÓLLER (España)

SOFÍA JIMÉNEZ ESCOBAR

LAS CLARAS DEL MAR MENOR - ALCÁZARES, LOS (España)

Sofia Marin Carbonero

Ceip La Santa Cruz - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Rocio Listan Lagomazzini

Ceip maestro jose sabio - Sanlucar de Barrameda (España)

Paola Sanz Martín

C.R.A La Villa. - PEÑAFIEL (España)

ALEJANDRO REOLID MAS

GOMEZ NAVARRO - NOVELDA (España)

Guille muy garcia Mut Garcia

Nostra senyora de gracia - LLUCMAJOR (España)

Suso Fernández Poo

Marista Auseva - OVIEDO (España)

Sonia Garcia Samaniego

LA INMACULADA - PEÑAFIEL (España)

Marta Enachescu Fulga

Escola Pinyana - LLEIDA (España)

Oriol Fernández Verdie

Lestonnac - LLEIDA (España)

Candela Mata Cruz

ALMADÉN - JAÉN (España)

marcos muñoz moya

ALTOCASTILLO - JAÉN (España)

Lucia Garcia Martin

J.J.Ortiz - Sant Andreu de la Barca (España)

ARNAU VICENTE POLINARIO

CEIP POMPEU FABRA - ANGLÈS (España)

Diego Rodriguez Valle

CP LA CORREDOIRA - OVIEDO (España)

Aoi Miura Delgado

María del carmen Fernández Melián. - TEGUESTE (España)

Pau Ferrer Marí

CEIP Labritja - SANT JOAN DE LABRITJA (EIVISSA) (España)

matias plaza martinez

san pedro apostol - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

laura cazalilla martinez

san jose de calasanz - FRAGA (España)

Nicolas Vidal Alvarez

ceip pintor laxeiro - VIGO (España)

Úrsula Perelló Carrió

CIP Guillem Ballester i Cerdó - MURO (España)

SERGIO ACOSTA DIAZ

MARÍA DEL CARMEN FERNÁNDEZ MELIÁN - TEGUESTE (España)

Pablo Parra Domínguez

colegio barreiro - VIGO (España)

FERNANDO BELLIDO LOPEZ

PRIMO DE RIVERA - MORÓN DE LA FRONTERA (España)

victor villarino santolaria

CP SANTA EULÀRIA - SANTA EULÀRIA (EIVISSA) (España)

angelina muzo cedeño

SAN MARTIN DE TOURS - SANTANDER (España)

laia torres llorens

CP l´urgell - SANT JOSEP DE SA TALAIA (España)

Daniela Santisteban Cabrillo

SAN MARTIN DE TOURS - SANTANDER (España)

Jana Macarrilla Martin

SAN SEBASTIAN - CASAS DE MILLAN (España)

Lola Rodríguez Trigo

COLEXIO MIRALBA - VIGO (España)

Anxo Perez Rodriguez

COLEXIO MARIANO FRANCISCANAS - VIGO (España)

Claudia Menes del Río

Santo Domingo de Guzmán - OVIEDO (España)

Álvaro Lopez Blanco

NUESTRA SEÑORA DEL CASTAÑAR - BEJAR (España)

KIARA BERAZATEGUI HAMMER

CP MESTRE LLUÍS ANDREU - FORMENTERA (España)

Kandiré Dal Bo Casado

Antares - REINOSA (España)

ANDY MENDEZ MUÑOZ

CEIP LA ACEÑA - MAZARRÓN (España)

Aitana Concheso Cortina

LA INMACULADA - OVIEDO (España)

Samuel DIEZ Campuzano

Purisima Concepcion - SANTANDER (España)

maria marin garcia

C.R.A valle del Quipar - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

lucia vargas adeva

Angel Del Alcazar - TOLEDO (España)

MIGUEL RUZAFA GRACIA

SAN PEDRO APÓSTOL - SAN PEDRO DEL PINATAR (España)

blanca perez sala

ceip ausias march - POBLETS, ELS (España)

luca kontos kontos

joana d´empuries - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

iker mendoza rangel

joana d´empuries - CASTELLÓ D´EMPURIES- (España)

Juan Isidro Sosa Ojeda

CEIP SARDINA DEL NORTE - GÁLDAR (España)

Zinnia Domínguez Cano

CEIP Pompeu Fabra - VALLIRANA (España)

maria ruth neyra duque

san francisco - CARAVACA DE LA CRUZ (España)

Lucia Arce Higuera

CEIP Jose Barcena - TALAVERA DE LA REINA (España)

Clara Tejeda Soriano

SAN ISIDRO - GUADIANA DEL CAUDILLO (España)

Ignacio Solana Eguizabal

ANTONIO DELGADO CALVETE - ARNEDO (España)

Hugo Carnicero Miguélez

Ntra. Sra. Del Carmen - BAÑEZA, LA (España)

jimena mateos olaru

las carmelitas - BAÑEZA, LA (España)

Claudia Morillo Muñoz

SAN ISIDRO - GUADIANA DEL CAUDILLO (España)

Paula Tojeiro Guisado

LOS GLACIS - BADAJOZ (España)

Antonio Heras Cortés

EULALIA PAJUELO - CAMPILLO DE LLERENA (España)

Daniel Aguilera Triguero

Santa Maria De Albendin - BAENA (España)

Hugo Ruiz Medina

La Salle Fundación Moreno Bachiller - ARCOS DE LA FRONTERA (España)

Nerea Blanco Saenz

La Milagrosa - CALAHORRA (España)

Victoria del Mar Domínguez Gutiérrez

Compañía de Maria - ALMERÍA (España)

Paula Fdez Combarro Navarro

C.P SAN IGNACIO - OVIEDO (España)

DANEL AYALA BERGILLOS

ESPIRITU SANTO - BAENA (España)

diego simon tur

COL·LEGI NTRA. SRA. DE LA CONSOLACIÓN - EIVISSA (España)

saul leon ruiz

santa maria de Albendin - BAENA (España)

Matilde Boquinhas Rana

Escola EB2, S. João Baptista, Campo Maior - CAMPO MAIOR (Portugal)

Álvaro Balbín Mejías

CP VENTANIELLES - OVIEDO (España)

Leonardo Da Rosa

Agrupamento de escolas de Campo Maior - CAMPO MAIOR (Portugal)

pedro roxo

Colegio luso-britanico - ELVAS (Portugal)

Nádia Cirilo

Centro escolar Rui Nabeiro - CAMPO MAIOR (Portugal)

Lara Sofia Malagueiro da Silva

Colégio Luso - Britânico - ELVAS (Portugal)

DIOGO WU

COLÉGIO LUSO-BRITÂNICO - ELVAS (Portugal)

Leonor Parente

Escola Básica Integrada C/ JI S. João Baptista - CAMPO MAIOR (Portugal)

Matilde Furtado Calaça

Centro escolar Rui Nabeiro - Campo Maior (Portugal)

Anabela Caracol

E.B.1. Boa-Fé - Elvas (Portugal)

Isabel Claudino Sousa

E.B.1. Boa-Fé - Elvas (Portugal)


 

Despega!
e comenza a tua viaxe planetaria

 

Ver vídeo presentación